• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Zajęcia stałe w GOKiP

 • WARSZTATY KULINARNE

  Zapraszamy na bezpłatne  warsztaty zdrowego odżywiania w każdy poniedziałek od godz. 15.00 do 16.00 w ramach projektu grantowego "Fit i eko ważne słowa - naucz się jak je stosować!". Mogą w nich uczestniczyć zarówno dzieci jak i młodzież. Warsztaty prowadzi pani Helena Malinowska - pasjonatka zdrowej kuchni, laureatka prestiżowych konkursów kulinarnych, m.in.  "Najlepszy Smak Dolnego Śląska", "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Perła 2017".

 • WARSZTATY PLASTYCZNE

  Zapraszamy na bezpłatne  warsztaty plastyczne w każdą środę od godz. 16.00 do 18.00 w ramach projektu grantowego "Fit i eko ważne słowa - naucz się jak je stosować!". W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe.

  Zajęcia prowadzi pani Bogusia Cwek - pedagog, terapeuta, plastyk - pasjonat.

  Podstawy wiedzy o sztuce pani Bogusia zdobywała na 6- letnim cyklu kształcenia SWP w Świdnicy, a następnie w WSP Opole. Pasję swoją rozwijała również podczas realizacji wielu kierunków studiów podyplomowych, a także prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

 • WARSZTATY CERAMICZNE

  Zapraszamy na bezpłatne  warsztaty ekoceramiczne w każdy czwartek od godz. 16.00 do 18.00 w ramach projektu grantowego "Fit i eko ważne słowa - naucz się jak je stosować!". Mogą w nich uczestniczyć zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.

  Zajęcia prowadzi Basia Trzybulska - artysta plastyk, ceramik, malarka, i rzeźbiarka, absolwentka wydziału Ceramiki i Szkła w pracowni prof. K.Cybińskiej, Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

 • WARSZTATY MODELARSKIE

  Zapraszamy na bezpłatne  warsztaty modelarskie w każdy piątek od godz. 15.30 do 17.30 w ramach projektu grantowego "Fit i eko ważne słowa - naucz się jak je stosować!". Mogą w nich uczestniczyć zarówno dzieci jak i młodzież.

  Zajęcia prowadzi Alojzy Nagły - dyplomowany instruktor modelarstwa lotniczego i szkutniczego I klasy.

  Program warsztatów obejmuje m.in. budowanie latawców, szybowców, balonów a także modelarstwo lotnicze i samochodowe typu RC z napędem elektrycznym.

 • Linki społecznościowe