• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Relacje

 • GMINNY DZIEŃ DZIECKA W CIEPŁOWODACH

  W tym roku, po raz pierwszy, obchodziliśmy Gminny Dzień Dziecka. Przy ogromnym zaangażowaniu sołtysów 17 wsi, wójta i pracowników urzędu  gminy, strażaków, pracowników ZWiK, GOKiP, a także wielu ludzi dobrej woli, przygotowano szereg atrakcji m.in. do dyspozycji dzieci były cztery dmuchane zjeżdżalnie, basenik z kulkami dla najmłodszych foto-budka czy też malowanie twarzy i brokatowe tatuaże. Podczas festynu podziwialiśmy  także spektakl w plenerze pt. „Balonowe podróże” .Podczas spektaklu dzieci wraz z aktorami wyruszały w dalekie podróże z balonami, tańczyły, śpiewały, a także puszczały ogromne bańki mydlane. Dla podniebienia naszych milusińskich przygotowano popcorn, watę cukrową, napoje, lody oraz frytki i hot-dogi. Rada Rodziców działająca przy naszej szkole podstawowej przygotowała do sprzedaży pyszne domowe ciasta, kawę i herbatę dla dorosłych uczestników naszej imprezy.

 • DZIEŃ KOBIET W CIEPŁOWODACH

  W niedzielę  3. marca 2019 roku w Ciepłowodach odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Uczestniczyły w nim panie z Ciepłowód, jak i okolicznych miejscowości, a oprócz świetnej muzyki czekał również na uczestniczki słodki poczęstunek.

 • RELACJA Z OBCHODÓW SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

  Już w piątek 09. listopada rozpoczęły się gminne obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

  WIĘCEJ...

 • "CZERWONE JABŁUSZKO" ZA NAMI!

  W sobotę 27 października w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji w Ciepłowodach odbył się VI Przegląd Zespołów Folklorystycznych „Czerwone Jabłuszko”, w którym uczestniczyło 11 zespołów.

  WIĘCEJ...

 • RELACJA Z BIEGU SZLAKIEM LEGEND

  W sobotę 6 października odbyła się w Ciepłowodach impreza sportowo-rekreacyjna pod nazwą Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody. Była ona jednym z działań projektu „Historia, tradycje i przyroda – dziś wśród turystów jest na to moda!”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

  więcej...

 • Linki społecznościowe