NOWY PROJEKT REALIZOWANY PRZEZ GOKiP

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 9.08.2018 r. Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach podpisał umowę o dofinansowanie projektu „Poprawa stanu infrastruktury Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji służącej zachowaniu dziedzictwa lokalnego poprzez remont pomieszczeń połączony z ich modernizacją oraz zakup wyposażenia”, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Całkowite wydatki projektu opiewają na kwotę blisko 55 000 zł, a kwota dofinansowania z wyniesie prawie 35 000 zł (63,63%). W ramach projektu zakupione zostanie wyposażenie do izby pamiątek, przeprowadzony zostanie remont pracowni edukacyjnych wraz z zapleczem sanitarnym  połączony z ich modernizacją oraz zakupione będą trzy namioty ekspresowe, które przydadzą się podczas organizacji imprez plenerowych.