• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

RELACJA Z GMINNYCH OBCHODÓW ŚWIĘTA KOBIET

Dzień Kobiet wzbudza w Polsce różne emocje. Starszym osobom kojarzy się często z obowiązkowymi za PRL-u rajstopami i czerwonymi goździkami. Współcześnie Dzień Kobiet nabiera zupełnie innego wymiaru – staje się okazją do spotkań przy kawie, poetyckich wieczorków czy kameralnych koncertów. Tak też było w tym roku w naszej gminie.

W sobotni wieczór do sali widowiskowej GOKiP przybyły nie tylko mieszkanki Ciepłowód ale także sąsiednich miejscowości. Imprezę rozpoczął Wójt Gminy – życząc zebranym paniom wszystkiego, co najlepsze i wraz z sołtysem Ciepłowód obdarowując kwiatami.

Następnie na scenie pojawiła się Magdalena Marcinkowska – Łamacz wraz z zespołem, która przygotowała na tę okazję niezwykle klimatyczny koncert największych przebojów Ireny Jarockiej, zatytułowany „Nie mijaj życie me…”.

Artystka przybliżyła także biografię Ireny Jarockiej, która dla wielu osób była ikoną i pierwszą damą polskiej piosenki. Zespół przypomniał takie przeboje jak „Motylem jestem”, „Odpływają kawiarenki”, „Wymyśliłam Cię”. To była prawdziwa muzyczna uczta, podczas której każdy utwór nagradzany był gromkimi brawami, a w refrenach słychać było „chórki” w wykonaniu pań zgromadzonych na widowni. Na zakończenie oczywiście nie obyło się bez bisów i słów uznania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy. Krótki film obejrzeć można TUTAJ i TUTAJ.

 

  • Linki społecznościowe