• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Aktualności

 • UWAGA! PROSIMY O GŁOSY!

  Właśnie otrzymaliśmy informację, że projekt „ZUCH-wałki zdobywają sudeckie skałki”, który w grudniu 2018r. wspólnie z Fundacją Sztukupuku zgłosiliśmy do konkursu organizowanego przez firmę Tesco Polska przeszedł pomyślnie kontrolę formalną oraz ocenę merytoryczną i został przez Komisję Grantową wybrany do dofinansowania. Teraz od Was zależy jaka będzie wysokość dotacji. Od 21 stycznia do 17 lutego 2019 r. w sklepie Tesco w Ziębicach na ul. Wałowej 20 będzie można głosować na nasz projekt. Każdy klient Tesco za dokonane zakupy otrzyma żeton uprawniający do głosowania. Projekt, który zdobędzie największą liczbę głosów otrzyma 5000 zł, projekt na drugim miejscu – 3000 zł, a na trzecim miejscu 1000 zł.  Prosimy o Wasze głosy!

  Lista rankingowa projektów znajduje się TUTAJ.

 • ZAPRASZAMY NA ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ

  Wydarzenie od: Wydarzenie do:

  Serdecznie zapraszamy na zabawę karnawałową dla dzieci, która odbędzie się 25 stycznia w świetlicy szkolnej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ciepłowodach na ul. Szkolnej 2.

 • WKRÓTCE FERIE!

  Wydarzenie od: Wydarzenie do:

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć i wyjazdów przygotowanych w związku ze zbliżającymi się feriami przez Zespół Szkolno - Przedszkolny, Bibliotekę Publiczną oraz Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach. Szczegóły na plakacie. Oczywiście zachęcamy do udziału!

  Dokładny harmonogram do pobrania TUTAJ

 • UWAGA! WARSZTATY KULINARNE ODWOŁANE!

  Przypominamy, że z powodu pilnego wyjazdu instruktora w dniu 15.01.2019r. warsztaty kulinarne nie odbędą się.

 • PRZEGLĄD TRADYCJI I ZWYCZAJÓW BOŻONARODZENIOWYCH JUŻ WKRÓTCE

  Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach serdecznie zaprasza na Przegląd Tradycji i Zwyczajów Bożonarodzeniowych "Przy wigilijnym stole", który odbędzie się w niedzielę 9 grudnia w hali sportowej przy ZSP w Ciepłowodach. Impreza jest jednym z działań mikroprojektu „Historia, tradycje i przyroda – dziś wśród turystów jest na to moda!”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska –Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Glacensis. Szczegóły dotyczące imprezy na plakacie.

 • Linki społecznościowe