• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Aktualności

Relacja z IV Biegu szlakiem Legend Gminy Ciepłowody

 • Wielkanocne życzenia

 • V edycja Turnieju Szachowego o Puchar Wójta Gminy Ciepłowody

  06 kwietnia 2019 roku odbyła się piąta edycja  Turnieju Szachowego o Puchar Wójta Gminy Ciepłowody. Organizatorem turnieju i głównym pomysłodawcą jest mieszkaniec  naszej gminy ,   pan Radosław Szandurski, który z szachami związany jest od  2001 r. Do tegorocznego turnieju przystąpiło 14 uczestników z  Powiatu Ząbkowickiego.Zwycięzcami okazali się: Leokadia Głowacka,Karol Piwiński, Karol Strojny,Piotr Majocha , Radosław Szandurski oraz  najstarszy uczestnik pan Stanisław Szandurski. Wszyscy uczestnicy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy.Gratulujemy!

   

 • Kalendarz imprez w Gminie Ciepłowody

  Przedstawiamy kalendarz imprez na rok 2019 w Gminie Ciepłowody.

 • UWAGA! PROSIMY O GŁOSY!

  Właśnie otrzymaliśmy informację, że projekt „ZUCH-wałki zdobywają sudeckie skałki”, który w grudniu 2018r. wspólnie z Fundacją Sztukupuku zgłosiliśmy do konkursu organizowanego przez firmę Tesco Polska przeszedł pomyślnie kontrolę formalną oraz ocenę merytoryczną i został przez Komisję Grantową wybrany do dofinansowania. Teraz od Was zależy jaka będzie wysokość dotacji. Od 21 stycznia do 17 lutego 2019 r. w sklepie Tesco w Ziębicach na ul. Wałowej 20 będzie można głosować na nasz projekt. Każdy klient Tesco za dokonane zakupy otrzyma żeton uprawniający do głosowania. Projekt, który zdobędzie największą liczbę głosów otrzyma 5000 zł, projekt na drugim miejscu – 3000 zł, a na trzecim miejscu 1000 zł.  Prosimy o Wasze głosy!

  Lista rankingowa projektów znajduje się TUTAJ.

 • ZAPRASZAMY NA ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ

  Wydarzenie od: Wydarzenie do:

  Serdecznie zapraszamy na zabawę karnawałową dla dzieci, która odbędzie się 25 stycznia w świetlicy szkolnej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ciepłowodach na ul. Szkolnej 2.

 • Linki społecznościowe