• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Relacje

 • GMINNE ŚWIĘTO PLONÓW JUŻ ZA NAMI

  W sobotę 8 września 2018r. gmina Ciepłowody uczciła coroczny trud rolników organizując na boisku Ślęży Ciepłowody Gminne Święto Plonów.

  WIĘCEJ...

 • NOC KUPAŁY ZA NAMI

  W sobotę 23 czerwca odbyła się w Ciepłowodach impreza pod nazwą Noc Kupały, która była jednym z działań mikroprojektu „Historia, tradycje i przyroda – dziś wśród turystów jest na to moda!”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska –Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Glacensis. W imprezie uczestniczyła delegacja z partnerskiego miasta Borohradek.

  WIĘCEJ...

 • RELACJA Z BIESIADY WIELKANOCNEJ

  W niedzielę 8 kwietnia w sali widowiskowej GOKiP odbyła się  Biesiada Wielkanocna. Impreza miała na celu przybliżenie mieszkańcom tradycji wielkanocnych, zwyczajów i obrzędów folklorystycznych związanych z obchodami Wielkanocy oraz promocje lokalnych produktów i twórców.

  więcej...

 • RELACJA Z GMINNYCH OBCHODÓW ŚWIĘTA KOBIET

  Dzień Kobiet wzbudza w Polsce różne emocje. Starszym osobom kojarzy się często z obowiązkowymi za PRL-u rajstopami i czerwonymi goździkami. Współcześnie Dzień Kobiet nabiera zupełnie innego wymiaru – staje się okazją do spotkań przy kawie, poetyckich wieczorków czy kameralnych koncertów. Tak też było w tym roku w naszej gminie.

  więcej...

 • V HALOWE ZAWODY MODELI SZYBOWCÓW

  W  sobotę 17 lutego 2018r. Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach zorganizował V Halowe Zawody Modeli Szybowców typu rzutka. Wzięło w nich udział 32 zawodników z 6 pracowni modelarskich. Zgodnie z regulaminem zawodników podzielono na pięć grup wiekowych.

  WIĘCEJ...

 • Linki społecznościowe