• Zadzwoń, napisz e-mail lub skotaktuj się przez formularz kontaktowy

Aktualności

 • PRZEGLĄD ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNYCH "CZERWONE JABŁUSZKO"

  Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach serdecznie zaprasza na Przegląd Zespołów Folklorystycznych "Czerwone Jabłuszko", który odbędzie się 27 października 2018r. Szczegóły na plakacie.

 • UWAGA! BĘDĄ UTRUDNIENIA W RUCHU!

  Informujemy, że w związku z odbywającym się III Biegiem Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody w dniu 06.10.2018r. droga powiatowa nr 3167 D na odcinku Kobyla Głowa - skrzyżowanie Tomice/Koźmice będzie wyłączona z ruchu w godz. od 12.00 do 13.00. Za utrudnienia przepraszamy.

 • 100 KSIĄŻEK NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI!

  Zapraszamy do udziału w akcji zbierania książek dla dzieci, które uczą się języka polskiego w przedszkolu Dd school we Lwowie.

  Książki (także używane w dobrym stanie!) proszę przynosić do siedziby GOKiP lub świetlicy szkolnej do dnia 10 października 2018r.

 • BIEG SZLAKIEM LEGEND GMINY CIEPŁOWODY JUŻ WKRÓTCE

  Wydarzenie do:

  Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach serdecznie zaprasza na Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody, który odbędzie się w sobotę 6 października. Start i meta biegu na terenie rekreacyjnym przy stawach w Ciepłowodach. Impreza jest jednym z działań mikroprojektu „Historia, tradycje i przyroda – dziś wśród turystów jest na to moda!”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska –Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Glacensis. Szczegóły dotyczące programu imprezy na plakacie.

  Regulamin do pobrania TUTAJ

  Mapka sytuacyjna do pobrania TUTAJ

  Zapisy internetowe TUTAJ

 • NOWY PROJEKT REALIZOWANY PRZEZ GOKiP

  Z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 9.08.2018 r. Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Ciepłowodach podpisał umowę o dofinansowanie projektu „Poprawa stanu infrastruktury Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji służącej zachowaniu dziedzictwa lokalnego poprzez remont pomieszczeń połączony z ich modernizacją oraz zakup wyposażenia”, w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

  Całkowite wydatki projektu opiewają na kwotę blisko 55 000 zł, a kwota dofinansowania z wyniesie prawie 35 000 zł (63,63%). W ramach projektu zakupione zostanie wyposażenie do izby pamiątek, przeprowadzony zostanie remont pracowni edukacyjnych wraz z zapleczem sanitarnym  połączony z ich modernizacją oraz zakupione będą trzy namioty ekspresowe, które przydadzą się podczas organizacji imprez plenerowych.

 • Linki społecznościowe