warsztaty z ceramiki

Lato to doskonały czas na rozwijanie swoich pasji i umiejętności

Warsztaty z ceramiki w malowniczej miejscowości Wierzchownia

Zapraszamy na jednodniowe warsztaty z ceramiki, które odbędą się w lipcu. Poprowadzi je doświadczony ceramik, Jan Kowalski, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu nauczy Cię tworzyć niepowtarzalne dzieła ceramiczne.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają do 16:00 w soboty przez cały miesiąc. Podczas każdego warsztatu uczestnicy będą mieli okazję uczyć się nowych technik wytwarzania ceramiki, a także pracować samodzielnie nad swoimi projektami. Podczas pierwszych zajęć uczestnicy nauczą się formowania i obróbki gliny, a podczas kolejnych poznają techniki zdobnicze takie jak rzeźbienie, malowanie czy tworzenie reliefów.

Warsztaty odbędą się w małej pracowni ceramicznej, gdzie każdy uczestnik będzie miał dostęp do indywidualnego stanowiska pracy oraz narzędzi. Poza nauką i pracą twórczą, uczestnicy będą mieli okazję do miłych rozmów i wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami ceramiki.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w warsztatach, koniecznie zarezerwuj sobie termin już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się pospieszyć i nie przegapić tej wyjątkowej okazji do rozwoju swoich umiejętności w dziedzinie ceramiki.

Czas Aktywność
9:00 - 10:00 Przywitanie uczestników, omówienie programu dnia
10:00 - 11:30 Warsztaty ceramiczne - część I
11:30 - 11:45 Przerwa kawowa
11:45 - 13:15 Warsztaty ceramiczne - część II
13:15 - 13:45 Przerwa obiadowa
13:45 - 14:30 Warsztaty ceramiczne - część III
14:30 - 15:00 Podsumowanie, wręczenie certyfikatów